Позбавтеся болісної печії!

  • Усуває печію.
  • По одній таблетці на день.
  • Забезпечує контроль розвитку печії вдень і вночі.

Специфіка дії препарату Нольпаза® контрол 20 мг.

Препарат Нольпаза® контрол 20 мг містить активний інгредієнт пантопразол. Це один з інгібіторів протонної помпи (ІПП), які безпосередньо з’єднуються з Н+ / К+ АТФазою (протонна помпа) та пригнічують перекачування іонів Н+ у шлунок. Вони пригнічують і, таким чином, контролюють заключну фазу секреції кислоти парієтальними клітинами.  Це ефективні та безпечні лікарські засоби для тривалого усунення проблем з печією. Вони забезпечують ефект на весь день при вживанні 1 таблетки на добу і скорочують частоту виникнення цієї проблеми.

1. Печія виникає внаслідок надмірного зворотного потоку шлункової кислоти у стравохід.

Слизова оболонка стравоходу може бути пошкоджена, якщо на неї тривалий час впливає кислота. Пошкодження зазвичай супроводжується печією.

2. Препарат Нольпаза® контрол 20 мг впливає на точку секреції шлункової кислоти.

Шлункова кислота виробляється парієтальними клітинами шлунка. Пантопразол пригнічує дію протонних насосів у цих клітинах і, таким чином, безпосередньо контролює секрецію кислоти.

3. Препарат Нольпаза® контрол 20 мг контролює печію.

У більшості пацієнтів полегшення настає через 2 (4) тижні лікування.

Рекомендації щодо застосування

Препарат Нольпаза® контрол 20 мг призначений для короткочасного лікування симптомів рефлюксу (наприклад, печії, відрижки) у пацієнтів дорослого віку та дітей старше 12 років.

1 таблетка містить 20 мг пантопразолу.

Спосіб застосування

  • Таблетки не слід розжовувати або подрібнювати.
  • Таблетку слід ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю рідини під час вживання їжі.

Частота і час приймання

  • Достатньо однієї таблетки на добу, оскільки її дія продовжується протягом 24 годин.
  • Найкраще приймати таблетку вранці перед сніданком.

Тривалість лікування

  • Для того, щоб знизити вираженість симптоматики, слід приймати таблетки 2–3 дні поспіль. Лікування слід припинити, коли симптоми повністю зникнуть.

Коли слід звернутися до лікаря?

Якщо симптоми не проходять після двох тижнів безперервного приймання, необхідно проконсультуватися з лікарем.

У разі наявності будь-яких атипових і тривожних симптомів, таких як ненавмисна втрата ваги, блювота кров’ю, чорні випорожнення або кров у випорожненні, утруднене ковтання і біль під час ковтання, слід звернутися до лікаря.

Часто задавані питання

Чи безпечно приймати препарат Нольпаза® контрол 20 мг без призначення лікаря?

Препарат Нольпаза® контрол 20 мг містить 20 мг пантопразолу, який застосовується вже багато років. Його безпека була підтверджена в рамках різних клінічних досліджень. Препарат Нольпаза® контрол 20 мг можна придбати без рецепта лікаря. Він підходить для людей, які часто відчувають печію та не мають патологічних або тривожних симптомів, таких як ненавмисна втрата ваги, блювота кров’ю, чорні випорожнення або кров у випорожненні, утруднене ковтання і біль під час ковтання.

Я часто відчуваю печію, але антациди не допомагають. Чи підходить препарат Нольпаза® контрол 20 мг більше?

Антациди швидко нейтралізують кислоту шлункового соку, але не пригнічують її секрецію. Тому їхня дія носить короткочасний характер і їх потрібно приймати часто. Ефект інгібіторів протонної помпи (наприклад, препарату Нольпаза® контрол 20 мг) настає трохи пізніше, але вони діють довше, тому що інгібують секрецію шлункового соку більш виражено й ефективно. Оскільки вони діють протягом усього дня, зазвичай їх приймають один раз на добу.

У чому різниця в ефективності блокаторів Н2-рецепторів (ранітидин) та інгібіторів протонної помпи (пантопразол)?

Препарат Нольпаза® контрол 20 мг — це один з інгібіторів протонної помпи, який з огляду на специфічний механізм дії має більш сильний і тривалий ефект, ніж інші безрецептурні препарати (наприклад, блокатори Н2-рецепторів). Він містить пантопразол, який діє на точку секреції шлункового соку в протонному насосі, тим самим забезпечуючи тривалий контроль печії. Одна таблетка забезпечує ефект протягом усього дня і тривале полегшення проблем з печією.

При багаторазовому прийманні дія блокаторів Н2-рецепторів (ранітидин) поступово знижується, тому у пацієнтів не досягається первісний ефект, навіть у разі збільшення дози. Запобігання секреції шлункового соку триває від 6 до 12 годин, тому слід приймати по 2 таблетки на добу.

Полегшення не настає швидко. Чи діє лікарський засіб?

Лікарський засіб не призначений для забезпечення негайного полегшення. Його дія починається через певний час і пригнічує секрецію шлункового соку на 24 години.

Коли найкраще приймати препарат Нольпаза® контрол 20 мг?

Ми рекомендуємо вам приймати препарат Нольпаза® контрол 20 мг приблизно за 30 хвилин до вживання їжі, а найкраще — до сніданку. Таблетку слід ковтати цілою, запиваючи невеликою кількістю рідини. Не слід жувати, подрібнювати або ділити таблетку навпіл.

Чи знизиться ефективність, якщо я буду приймати лікарський засіб безперервно протягом 2 тижнів?

Ефективність інгібітора протонної помпи не знижується при тривалому вживанні, тому резистентність до лікарського засобу не розвивається.

Чи може приймання препарату Нольпаза® контрол 20 мг викликати анемію?

Препарат Нольпаза® контрол 20 мг призначений для короткочасного лікування симптомів рефлюксу, таких як печія. Вплив на анемію протягом 2 тижнів самостійного лікування не було встановлено.

Як довго можна приймати препарат Нольпаза® контрол 20 мг без консультації з лікарем?

Якщо у вас присутні типові симптоми, ви можете приймати лікарський засіб протягом 2 тижнів. Якщо симптоми не проходять після двох тижнів безперервного приймання, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Чи підходить цей лікарський засіб для пацієнтів, які страждають на глютеїнову хворобу?

Так, оскільки він не містить глютену.

Коли слід звернутися до лікаря?

Якщо печія виражена досить інтенсивно, ви страждаєте від неї протягом тривалого періоду часу і після 2 тижнів самостійного лікування полегшення не настає, слід звернутися до лікаря. Дуже важливо звернутися за медичною допомогою в разі появи тривожних симптомів, таких як ненавмисна втрата ваги, блювота кров’ю, чорні випорожнення або кров у випорожненні, утруднене ковтання і біль під час ковтання.

Що робити, якщо я забув прийняти препарат Нольпаза® контрол 20 мг?

Прийміть лікарський засіб, як тільки ви про це згадаєте. Однак якщо практично підійшов час для приймання наступної дози, не приймайте пропущену дозу, але прийміть заплановану дозу.

Чи можу я приймати препарат Нольпаза® контрол 20 мг одночасно з антацидами?

Якщо, незважаючи на вживання лікарського засобу, у вас виникла печія, ви можете приймати препарат Нольпаза® контрол 20 мг одночасно з антацидами. Антациди швидко знижують кислотність середовища та нейтралізують кислоту, але не пригнічують її секрецію, на відміну від інгібіторів протонної помпи.

ІПЛП/ЛС

Додаткова інформація про препарат Нольпаза® контрол 20 мг, таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою.

Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією із застосування або проконсультуйтеся з фахівцем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов’язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб.
Р.П. №UA/12818/01/01